www.igalo-park.com Forum Index www.igalo-park.com
Apartmani Park Igalo
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vase misljenje o nasoj prezentaciji

 
Post new topic   Reply to topic    www.igalo-park.com Forum Index -> Ex Yu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Apartmani Igalo
Site Admin


Joined: 04 May 2005
Posts: 37

PostPosted: Tue Jun 07, 2005 11:02 pm    Post subject: Vase misljenje o nasoj prezentaciji Reply with quote

Molimo vas da napisete sta mislite o nasoj web prezentaciji. Da li nesto nedostaje?
Svi komentari su dobro dosli...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Sun Jun 26, 2005 1:11 am    Post subject: Reply with quote

Dobro vece ili dobra noc ... jos malo pa i dobro jutro..
Sajt je super, sve je pregledno, sve funkcionise (!!) i konacno jedno lepa elektronska prezentacija meni dragog mesta. Mojoj znatizelji nedostaje jos po neka fotkica da upotpuni ovaj ugodjaj.. Cestitam vam i zelim vam uspeh celim srcem. Po svemu ovde vidjenom, rekla bih da ste profi i tako jedino i treba. Nocna setnja po netu me dovela i do vas, tako da tek sada saznajem za vase postojanje. Ako budem imala srece da dodjem ove godine, nadam se da cu imati prilike da vam i licno cestitam! Nalazim da je sramota da u danasnje vreme, u kome se prakticno sve obavlja na internetu, mi nemamo pristojne prezentacije za razliku od svih drugih bivsih nam bratskih republika, pa izgleda kao da mi nemamo sta da ponudimo!! A imamo, i to koliko... Svaka cast!!! Do skorog vidjenja (nadam se) srdacan pozdrav,
Ljupka
Back to top
Apartmani Igalo
Site Admin


Joined: 04 May 2005
Posts: 37

PostPosted: Sun Jun 26, 2005 12:02 pm    Post subject: Reply with quote

Draga Ljupka,

Jako nas raduje i ohrabruje Vase javljanje i podrska nasoj prezentaciji.
Primjetili ste i nedostatak fotografija. Imamo u planu postaviti nove fotografije ali trazimo nesto novo i adekvatno sto ce omoguciti nasim posjetiocima da vide Igalo i njegovu okolinu u novom svijetlu.
U potpunosti se slazemo sa vama po pitanju nekih starih prezentacija nasih turistickih mjesta i podrzravljamo sve one koji rade na tome da se i SCG kao i sve bivse republike promovisu kod nas i u svijetu vise i bolje nego do sada.

Hvala na javljanju i svakako bilo bi nam zadovoljstvo da se i licno
sretnemo i upoznamo. Javite se ponovo i naravno - uzivajte u ljetu.

Srdacan pozdrav.

Very Happy
_________________
www.igalo-park.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Edin
Guest





PostPosted: Tue Jul 04, 2006 12:11 pm    Post subject: Komentar Reply with quote

U potrazi za smjestajem u Crnoj Gori, Vaša prezentacija me je prijatno iznenadila.
Poštovanje i pozdrav iz Bosne!
Edin
Back to top
Apartmani Igalo
Site Admin


Joined: 04 May 2005
Posts: 37

PostPosted: Tue Jul 04, 2006 4:44 pm    Post subject: Reply with quote

Edine,

Naravno drago nam je da vam se svidjela nasa web prezentacija i nadamo se da cete biti u mogucnosti da provedete odmor u nasim apartmanima i da cete biti zadovoljni sa smjestajem takodje.

Srdacan pozdrav...
_________________
www.igalo-park.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    www.igalo-park.com Forum Index -> Ex Yu All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group